0
0

Лимонна кислота (китай) 5кг

Відгуки:
(0)
  • Модель: 500120252
  • Наявність: Нет в наличии
  • Вага: 5000 г.
225 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Опис:

Харчова лимонна кислота виходить за допомогою ферментації цукрозміщувальних середовищ (бурякова маса, цукор-пісок) грибом Aspergillus niger. Харчова лимонна кислота легко розчиняється у воді та спирті.

Лимонна кислота має приємний кислий смак.

Зовнішній вигляд:

Лимонна кислота моногідрат харчова є безбарвними кристалами, зовні схожими на цукор. Основними областями застосування цього продукту є:

Кондитерська промисловість. Тут лимонна кислота використовується як підкислювач та підсилювач смаку.

Виробництво напоїв. У алкогольні та прохолодні газовані та негазовані напої лимонна кислота додається для надання їм відчуття свіжості. З іншого боку, вона є синергістом, тобто. речовиною, яка посилює дію антиоксидантів, таких, наприклад, як аскорбінова кислота.

Консервна промисловість. Тут лимонна кислота використовується як консервант замість оцту, який визнаний канцерогеном та застосування якого у більшості країн у харчовій промисловості різко обмежене.

Олія-жирова промисловість. Тут лимонна кислоти оберігає продукцію від розкладної дії слідів важких металів, що знаходяться в них, шляхом утворення з ними комплексних сполук. Таким шляхом значно знижується ймовірність прогоркання жирів, маргаринів та тваринного масла.

Косметична промисловість. Лимонна кислота є частиною багатьох косметичних препаратів: елексирів, лосьйонів, кремів, шампунів, фіксаторів волосся тощо. Тут вона використовується в основному як регулятор рН.

Властивості:

Одним з основних характеристик лимонної кислоти є властивість захищає продукти від впливу важких металів.

Зберігання:

Лимонну кислоту зберігають у закритих складських приміщеннях на дерев'яних стелажах чи піддонах при відносній вологості повітря трохи більше 70%.

Гарантійний термін:

3 роки від дня виготовлення.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
400 грн
150 грн
Онлайн курсы IT