0
0

Бензоат натрію е-211 (Китай) 1кг

Відгуки:
(0)
  • Модель: 54881094
  • Наявність: В наявності
  • Вага: 1000 г.
150 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Бензоат натрію ( Sodium Benzoate , Е-211 )

Характеристика:
E211 - це часто застосовуваний консервант, що забезпечує свіжість продуктів. Пригнічує розвиток дріжджових клітин, грибів, деяких видів бактерій. У натуральному вигляді він зустрічається в яблуках, журавлинах, родзинках, а також у спеціях (гвоздиці, кориці).
Натрій бензойнокислий є водорозчинною речовиною. Уявляє собою білі кристали, які мають легкий запах бензальдегіду або не мають його зовсім, з солодкуватим смаком.
Антимікробна дія бензоату натрію зумовлена впливом бензойної кислоти на ферментну систему мікроорганізмів. Відбувається сильний пригнічуючий вплив на дріжджові клітини та пліснява, у клітинах знижується діяльність ензимів, що виконують реакції окислення, відновлення та розщеплення.
Бензоат натрію стійкий під час кип'ятіння, температура плавлення становить 300° C. Щоб підвищити його ефективність, треба створити кисле середовище зі значеннями рН від 3,8 до 4,5.

Застосування:
Е211 у харчовій промисловості відіграє роль консерванту для жирових продуктів, майонезів, плодово-ягідної продукції, м'яса, риби, напоїв, пюре. Можна знайти його в соусах, ікрі, напівфабрикатах для чізкейку, фруктових пирігах, маринованих огірках та оливках, креветках, ананасовому соку, консервах, спеціях, цукерках.
Бензоат натрію використовується як антисептична і фунгіцидна речовина в слабокислому середовищі. Допомагає покращити смак несвіжих продуктів. Момент обробки продуктів консервантом регламентується технологічним процесом виробництва. Попередньо бензоат натрію розчиняють у воді (беруть 50 г бензоату на 100 мл води), потім отриманий розчин додають у продукт.
Слід зазначити, що у виробництві рідко використовується лише одне вид харчових добавок. Так, при сумісному застосуванні бензоату натрію з молочною кислотою, вони доповнюють консервуючі властивості один одного, а поєднання бензоату натрію та сорбату калію дає ефект синергії, тобто пригнічення молочнокислих бактерій відбувається сильніше, ніж кожна сіль дає окремо.

Бензоат натрію упаковано 1кг. 2кг. 5кг. 25кг.

Доставляємо Ваші замовлення за допомогою перевізників по всіх містах та передмістях України!

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
400 грн
150 грн
Онлайн курсы IT