0
0

Какао масло дезодороване ТМ Schokinag (Німеччина), у дрібних каллетах. Вага: 1 кг

Відгуки:
(2)
  • Модель: 0006041000
  • Наявність: В наявності
500.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (2)
  • Питання (0)

Заснована в 1923 році компанія SCHOKINAG-Schokolade-Industrie GmbH , виробничі потужності якої розташовані в місті Маннгейм (Німеччина), має багаті традиції виробництва високоякісного промислового шоколаду, основними споживачами якого є підприємства харчової та кондитерської промисловості. Компанія не випускає продукції для кінцевих споживачів, а орієнтована на співпрацю з тими, для кого шоколадна продукція Schokinag є сировиною для виготовлення власних виробів. Компанія постачає свою продукцію як безпосередньо великим виробникам, і через мережу компаній-дистриб'юторів, орієнтуючись передусім ринки країн – членів ЄС.

SCHOKINAG производит темный, молочный, белый, карамельный и фруктовый шоколад, кувертюры и глазури в жидкой (в основном для кондитерской, хлебобулочной промышленности и предприятий по производству мороженного) либо твердой форме (дропсы для переплавки, выпекания и декорирования и кусковой шоколад для использования в хлебобулочной промышленности), общее годовое производство которых составляет от 80000 до 90000 тонн.

Відгуки (2)
Галина
Галина
14.04.2021
Дякую, сьогодні посилочку отримала. Шоколад просто супер, обов'язково ще замовлю,але вже в більшій кількості.
Томара
Томара
08.01.2021
Добрый вечер! Спасибо огромное вам всем за очень доброжелательное экспресс-обслуживание!(утром-деньги, вечером-стулья!)) Все товары отличного качества! Хочется купить буквально всё!!! И побольше, побольше!..))
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT