0
0

Добавка харчова фруктоза 5 кг

Відгуки:
(0)
  • Модель: 1129460333
  • Наявність: Нет в наличии
350.00грн.
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Фруктоза – найпоширеніший природний цукор. У вільному вигляді вона присутня майже у всіх солодких ягодах та плодах. Найбільше її у меді: 40,5 г на 100 г продукту. Вона привернула увагу дієтологів, тому що її засвоєння викликає викид інсуліну в кров у значно менших кількостях, ніж засвоєння глюкози.

На думку фахівців, діабетики можуть щодня з'їдати приблизно 0,5-1,0 г фруктози на кілограм маси тіла. Найбільша перевага фруктози полягає в тому, що приємний, звичний солодкий смак можна надати страві невеликими кількостями фруктози, тому що при рівній з цукром калорійності (380 ккал/100 г) вона в 1,6-1,8 рази солодша. Завдяки цьому, можна знизити калорійність дієти, що дуже важливо для хворих з ожирінням, атеросклерозом і ішемічною хворобою серця, які мають зайву вагу, а також людей похилого віку, у яких порушена толерантність до глюкози (тобто коли надлишок глюкози, що утворюється в крові після їжі, занадто довго з неї віддаляється).
Однак фруктоза сприяє схуднення не лише через зниження калорійності їжі. Іноді ожиріння пов'язане із зайвим вживанням їжі, спричиненим гіпоглікемією після їжі. Різке падіння кількості глюкози в крові може бути пов'язане також із великими фізичними навантаженнями у спортсменів. Для запобігання цій неприємності останнім часом широко використовуються продукти харчування, які містять замість частини глюкози — фруктозу. Такі продукти не викликають різкого викиду інсуліну в кров і призводять до гіпоглікемії після тривалих фізичних навантажень.
Фруктоза має багато позитивних властивостей, найбільш важливим є високий рівень солодощі, хороша розчинність, безпека з погляду карієсу, підкреслює власний смак і аромат консервованих ягід, фруктів, овочів, сприяє адаптації організму при фізичних навантаженнях, не викликає алергії, полегшує похмілля. Перевага фруктози в тому, що, поступивши в кров, вона утилізується ефективно і практично повністю (до 90%), перетворюється на глікоген, який відкладається "про запас" у печінці та м'язах. Фруктоза корисна людям різного віку, особливо дітям.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT