0
0

Спіруліна таблетки (250мг.) вага: 250 гр.

Відгуки:
(1)
  • Модель: 33910795
  • Наявність: В наявності
  • Вага: 250 г.
200 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Спіруліна - це синьо-зелена водорість спіралеподібної форми, завдяки якій вона і отримала свою назву. Спіруліна є однією з найдавніших рослин на Землі, її вік – понад 500 мільйонів років. Нею харчувалися ще давньоєгипетські жерці та фараони, а у високорозвинених цивілізаціях Майя та Ацтеків зі спіруліни виготовляли хліб та інші продукти. До цього дня спіруліна залишається головним продуктом харчування деяких африканських племен і корінних жителів Південної Америки.

В даний час спіруліну виробляють та споживають більш ніж у 60 країнах світу. Її використовують при випіканні хліба, виготовленні сирів, олії, майонезу та інших продуктів харчування. У Японії, Мексиці, Індії та Китаї споживання спіруліни досягає 25% щоденного раціону людини. Продукти зі спіруліни є одним із основних елементів їжі космонавтів.

Серед харчових та лікарських рослин, що застосовуються нині як біологічно активні добавки до їжі, за своїми поживними та лікувальними властивостями на першому місці стоїть спіруліна.
Унікальний хімічний склад спіруліни, біологічна активність її компонентів визначає значну цінність мікроводорості як джерела продуктів харчування та лікарської сировини. У всьому світі зростає роль спіруліни як продукту здорового харчування, що застосовується для збільшення фізичної активності, зменшення втоми, профілактики захворювань, що виникають на тлі зниження захисних сил організму.

Сучасні препарати з урахуванням спіруліни випускаються як таблеток. Вони легко розчиняються та швидко засвоюються організмом.

Відгуки (1)
Юлия
Юлия
28.04.2021
Спасибо огромное, что пошли навстречу и отправили посылочку в кратчайшие сроки! :) Ситуации то у клиентов бывают разные и непредвиденные... Мне повезло, завтра все получу. Буду заказывать еще!
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
Онлайн курсы IT