0
0

Карамельний барвник е150 (китай) 25 кг

Відгуки:
(0)
  • Модель: 1053081333
  • Наявність: Нет в наличии
  • Вага: 25000 г.
1 625 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Добавка Е150 (Цукровий відтінок) більш відома в побуті як карамель або палений цукор - є водорозчинним харчовим барвником. Барвник Е150 це більш окислена карамель, ніж та, яка застосовується у цукерках та кондитерських виробах. Добавка Е150 має запах паленого цукру та дещо гіркуватий смак. Колір барвника Е150 варіюється від світло-жовтого та янтарного до темно-коричневого.

Хоча основна функція карамельного барвника - фарбування продуктів, добавка Е150 також має низку додаткових функцій. У безалкогольних напоях барвник Е150 діє як емульгатор, щоб перешкоджати помутнінню напою та формуванню пластівців. Цьому сприяють світлозахисні властивості добавки, що запобігають окисленню смакових компонентів напоїв.

Цукровий відтінок є одним з найдавніших і найбільш широко використовуваних харчових барвників. Добавка Е150 знаходиться майже в кожному виді продуктів харчової промисловості (тісто, пиво, чорний хліб, булочки, шоколад, печиво, спиртні напої та лікери, креми, наповнювачі, картопляні чіпси, десерти та багато інших).

Отримують добавку Е150 шляхом термічної обробки вуглеводів, переважно, у присутності кислот, лугів або солей. Процес одержання барвника Е150 називається карамелізацією. При цьому карамель виробляється з недорогих та доступних поживних підсолоджувачів. Як основний компонент при виробництві барвника Е150 використовується фруктоза, декстроза (глюкоза), інвертний цукор, сахароза, солодовий сироп, патока, крохмаль.

Кола карамель упаковано 1кг. 5кг. 30кг.

Доставляємо Ваші замовлення за допомогою перевізників по всіх містах та передмістях України!


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
Онлайн курсы IT