0
0

Діоксид титану (суспензія) Україна. Вага: 1 кг

Відгуки:
(0)
  • Модель: 542842301
  • Наявність: В наявності
  • Вага: 1000 г.
250 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Двоокис титану , або як його ще називають барвник білий - це харчова добавка, яка застосовується в харчовій промисловості як відбілюючий агент. Ця мінеральна речовина зовсім інертна, а на вигляд і запах схожа на звичайну крейду. Добавку найчастіше застосовують у виробництві продуктів харчування при виготовленні вареного згущеного молока, наповнювачів, начинок для цукерок та вафель, а у виготовленні кулінарних напівфабрикатів та хлібобулочних виробів як відбілювач низьких сортів борошна. В масложирової промисловості при виготовленні морозива суспензія застосовується як відбілювач жирової фази. При виготовленні крабових паличок білі частини можна вибілити за допомогою суспензії діоксиду титану. У виробництві консервів із рослинної сировини двоокисом титану освітлюють тертий хрін.

У косметології через хорошу світлонепроникність двоокис титану відмінно підходить для виготовлення кремів для засмаги, тому що не пропускає ультрафіолетові промені, що перешкоджає виникненню меланоми.

Суспензія діоксиду титану дуже проста в застосуванні і не вимагає попереднього розчинення, так як за рахунок свого агрегатного стану діоксид титану спрацьовує на 100%, тим самим зменшуючи виробничі витрати більш ніж на 30%, на відміну від сухого двоокису титану, що в наш час важливо.

Як харчова добавка під кодом Е-171 двоокис титану дозволена в Сполучених Штатах Америки, Євросоюзі та інших країнах, також дозволено його застосовувати для відбілювання лікарських і косметичних засобів. Офіційні дані говорять про те, що цей барвник не становить небезпеки для здоров'я людини. Організм не засвоює цю речовину і вона виводиться не накопичуючись.

Дозування суспензії залежить від необхідного ступеня вибілювання продукту. За розрахунками 0,4-0,7 кг рідкої суспензії замінюють 1 кг сухого діоксиду титану.

Суспензію білого барвника зберігають у сухих місцях при температурі 10 - 30oC та відносній вологості не більше 65%.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
Онлайн курсы IT