0
0

Мальтодекстрин е1400 (китай) 25 кг

Відгуки:
(1)
  • Модель: 542851875
  • Наявність: Нет в наличии
750.00грн.
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)
Дія:
Змінює ступінь в'язкості продукту, має ефект згущення, емульгування. Гальмує процес природної зміни кольору. В залежності від ступеня деполімеризації може виступати як формоутворювач або як розпушувач. Легко засвоюється у шлунково-кишковому тракті.

Харчова промисловість

Мальтодекстрин відноситься до харчових продуктів, який широко використовують у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів, при виготовленні приправ і соусів, продуктів швидкого приготування, у виробництві напоїв, у молочній промисловості, при виготовленні морозива, у дитячому харчуванні, дієтичному харчуванні та ін. продукти з метою поліпшення їх консистенції, використовують для збереження та перенесення властивостей смакових та ароматизуючих добавок (як інтенсифікатор смаку). Мальтодекстрин покращує та полегшує процес розчинення білків. Використовується як загусник та наповнювач у пудингах, супах, заморожених продуктах. Покращує смакові якості та зовнішній вигляд хлібобулочних та кондитерських виробів.

Косметологія
Застосовується у виробництві кремів, бальзамів і масок для обличчя і тіла, як пори, що очищає, поживного, пом'якшуючого компонента. Є компонентом кремів проти-вікової серії, що сприяє скороченню мімічних зморшок і поліпшує харчування шкіри. Використовується в гігієнічних присипках, рум'янах, сухих шампунях, пудрі, присипках та ін надає пом'якшувальну та захисну дію на шкіру. Водні розчини використовуються як сполучний засіб у рецептурах зубних паст.


Відгуки (1)
Наташа
Наташа
21.04.2021
Быстрая связь с покупателем и максимально оперативная доставка.Очень доволен, теперь только здесь и буду покупать, спасибо!
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT