0
0

Пектин фруктовий,ТМ NH Foodchem (термооборотний) (Китай) Вага: 50 грам

Відгуки:
(0)
  • Модель: 0022050
  • Наявність: В наявності
  • Вага: 50 г.
150 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Пектин NH – желюючий агент, який дозволяє створити термооборотний гель.

Термооборотність - незамінний фактор для нейтрального гелю і гласажу для покриття мусових виробів, без великої кількості цукру, в той час як у простий пектин потрібен цукор, і він не має оборотності.

особливості:
Пектин NH при нагріванні стає рідкою консистенцією, а при охолодженні – застигає. Нагрівати та охолоджувати термооборотний пектин можна кілька разів для отримання потрібної вам консистенції.


Важлива відмінність від простих пектинів – це гарне утримання вологи, що дуже важливо при розморожуванні. Утримує вологу навіть у рідинах з 20% сухої речовини у рецептурі, коли однокомпонентний пектин може утримати воду лише у рідинах з 50%.

Рекомендоване дозування на 100 г рідини – 1-2 грами пектину NH. На 1 г пектину NH потрібно 5 г цукру. Нейтральний гель виходить прозорий, без явного відтінку, не надає смаку та запаху виробу.

Якщо з'єднати пектин NH з агаром, у вас вийде хрумка та ламка субстанція, змішаєте з желатином отримаєте тягучу, гумову масу.

Пектин застосовують як загусник для різних кондитерських виробів. Це може бути пастила, мармелад, зефір, желе. Він збільшує в'язкість продуктів, роблячи їх консистенцію гладкою та однорідною.

Використовується для конфі та компоту – начинки в тортах, які необхідно заморожувати, для дзеркальної глазурі, начинок для корпусних цукерок, а також для приготування соусів.

Крім згущення, пектин використовують як освітлювач для соків, фільтра та стабілізатора.

Склад: пектин амідований (E440ii), декстроза, антиоксидант: трикальційфосфат (E341iii).

Зберігати суху суміш при температурі не вище 25°С і не нижче -15°С, при вологості не більше 75%. Пачку щільно закрити після відкривання.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
Онлайн курсы IT