0
0

Альбумін 85% (яєчний білок) (Італія) Вага: 500 гр

Хіт продажу
Відгуки:
(2)
  • Виробник: Ovodry
  • Модель: 5264668291
  • Бонусні бали: 20
  • Наявність: В наявності
  • Вага: 500 г.
575 грн
Ціна в бонусних балах: 200
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (2)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Альбумін – сухий білок підвищеної збиваності (яєчний порошок).
3-4 г альбуміну замінюють 1 яєчний білок.

(100г сухого яєчного білка відповідає 25-35 свіжим яєчним білкам).

Загальна інформація

     Альбумін - це продукт, виготовлений з білків свіжих яєць, отриманих в результаті відділення жовтків. Рідкий білок піддається спеціальним термічним, механічним процедурам та обробці ензимами, а потім після сушіння в системі розпилення піддається пастеризації. Після процесу фільтрації, екстракції цукрів та сухої пастеризації він набуває вигляду білокремового порошку. Альбумін є продуктом, в якому параметри збивання та стійкості піни, отримані після збивання, вищі, ніж у свіжому білку.

     Сухий білок – гарний піноутворювач, здатний утримувати цукор. Це зумовлює його застосування під час виробництва кремів, зефіру, суфле, безе, тістечок тощо. У кондитерському виробництві альбумін знаходить застосування у випадках, коли потрібна висока майстерність створення стійкої піни, емульгування жирів, рівномірності розподілу складових виробництва, і навіть збагачення виробів повноцінними тваринними білками. Добавка альбуміну у складі сумішей для виробництва суфле дає можливість регулювати водну активність за допомогою гелеутворення, завдяки чому отримана консистенція продукту є еластичною.

Порівняно з іншими білками тварин альбумін має найкращий склад амінокислот. Склад амінокислот в альбумін подібний до складу білка молока і м'яса. Слід зазначити, що білки яєць найбільш засвоюються (94%). Водночас для молока цей показник становить 85%, рису – 80%, печінки – 77%, картоплі – 78%, свинини – 74%, яловичини – 69%, стручкових рослин – 40-50%.

Добавка альбуміну ефективно впливає на органолептичні властивості, надаючи продуктам, натуральний смак і запах. 

Відгуки (2)
Анна
Анна
14.01.2022
Классный альбумин, именно повышенной взбиваемости, как и указано, с приятным запахом детской молочной смеси. Покупала первый раз у этого продавца, переживала за качество. Осталась абсолютно довольна. Восстанавливается отлично в пропорции 1 к 8 (использую для приготовления кондитерских изделий). Отдельное спасибо продавцу за упаковку.
Никита
Никита
11.06.2019
Покупал данный альбумин для спортивного питания. Качество хорошее однако есть минус при использовании как спорт пит, сильно пенится. Лучше вместо воды использовать молоко, тогда пены практически не будет. Заказ оформили и доставили быстро, всё пришло в целостности и сохранности.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
Онлайн курсы IT