0.00грн.
Зробити замовлення- Огляд товару
- Відгуки (1)
Кориця – це вічнозелене дерево, вид роду Коричник (Cinnamomum) сімейства Лаврові (Lauraceae). Виростає у Шрі-Ланці. Натуралізувалася на Сейшельських островах, у Вест-Індії та у тропічній Азії. Культивується всюди у тропічній зоні.
Кориця відома з далекої давнини. Вона високо цінувалася серед давніх народів, і тому її часто дарували тільки монархам та іншим володарам. Кориця імпортувалася до Стародавнього Єгипту з Китаю до 2 тисячоліття до н. е. і згадана в Біблії, коли Мойсею сказано використати солодку корицю та касію. Про касію також пише Геродот, який згадує про те, що фенікс будує гнізда з кориці та касії. Корицю часто використовували на похоронних багаттях у Стародавньому Римі, а імператор Нерон за деякими свідченнями спалив річний запас кориці на похороні своєї дружини Поппеї Сабіни.
Використання в кулінарії |
Касія з давніх-давен використовувалася в кулінарії, особливо при приготуванні кондитерських виробів. У меленому вигляді вона входить до рецепту приготування кексів, пряників, печива, а також виступає одним з головних інгредієнтів при приготуванні, наприклад, булочок з корицею.
Касія часто використовується як більш дешева заміна кориці цейлонської. Їх аромат досить схожий, хоча цейлонська кориця ніжніша і легка. У Європі касія почала використовуватися значно раніше, тому часто входить до складу багатьох страв під виглядом кориці. Крім того, касія часто входить до складу напоїв, найвідомішим із них по праву вважається глінтвейн.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.