0
0

Аннато е 160в (Велика Британія) Вага: 1 кг

Відгуки:
(0)
  • Модель: 196107806
  • Наявність: В наявності
1 300.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Аннато або біксин - жовто-жовтогарячий барвник; одержують із насіння та м'якоті олеандрового дерева Bixa orellana.

додаткова інформація

Аннато (Е-160b) - барвник, що забезпечує помаранчеве або жовте забарвлення продуктам. Він містить пігменти норбіксин та біксин. Норбіксин розчиняється у воді, а біксин – у жирах. На відміну від каротиноїдів, біксин та норбіксин витримують високотемпературну обробку та тривале нагрівання протягом усього процесу виробництва харчових продуктів.

Аннато має достатню стійкість до світла і окислення - є стійкі до кислих середовищ форми барвника. Аннато сприяє продовженню терміну придатності продуктів завдяки своїм антиоксидантним властивостям.

Біксин має здатність змінювати відтінок готових харчових продуктів під дією температури, що дозволяє технологам варіювати колірну гаму. Таким чином, можна отримати як чисто жовтий колір готового продукту, так і червонувато-жовтогарячий.

Застосування аннато та біксину як барвників

Молекули аннато мають здатність взаємодіяти з білковими та крохмалистими речовинами. Ця властивість дозволяє фарбувати аннато як жирові середовища, а й такі продукти, як йогурти, пудинги, сири. Колір сиру можна вибирати за бажанням, змінюючи дозування водорозчинних форм аннато. Жиророзчинні форми аннато успішно застосовуються для фарбування олій, маргаринів та інших високожирних продуктів, витісняючи натуральні каротини та синтетичний каротин.
У відносно кислих середовищах (наприклад, у майонезах), якщо небажана поява персикового відтінку, застосовуються кислотостійкі форми, що зберігають жовтооранжевий колір незалежно від середовища.

Аннато (Е-160) - це жиророзчинний пігмент, що витягується з насіння рослинною олією. Застосовується як дозволена до застосування у Росії та країнах Європи харчова добавка для підфарбовування вершкового масла, маргаринів, а також сирів. Виявлено антиспастичні та гіпотензивні властивості аннато.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT