0
0

Каррагінан очищений (е407) 500 грам

Відгуки:
(0)
  • Модель: 000104500
  • Наявність: Нет в наличии
  • Вага: 500 г.
335 грн
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Каррагінан очищений (Е407) - сімейство лінійних сульфатованих полісахаридів, які витягуються з червоних морських водоростей.
Очищені карагінани отримують шляхом відварювання водоростей у лужному розчині протягом декількох годин, після чого тверді частини водоростей відфільтровуються. Отримані карагінани концентруються і видаляються з розчину, а потім сушаться. Цей спосіб вилучення речовини використовується протягом сотень років, хоч і є повільним та дорогим.
Завдяки складу та своїм хімічним властивостям карагенани відносяться до групи харчових добавок природного походження. Унікальні хімічні властивості харчового стабілізатора допомагають більш тривалий час зберігати в'язкість та початкову консистенцію готової продукції харчового призначення. Тому каррагинани широко використовуються в харчовій промисловості як загусники, стабілізатори та емульгатори. Вони надають їжі гладку текстуру та підкреслюють аромат. Їх найчастіше використовують у молочних продуктах, виробництві желе, пива, шербетів, приправ, рибних продуктів, цукрових глазурів, фруктових кексів, пончиків, пирогів, шоколаду, соків, а також як замінник жиру в консервованому м'ясі.
Карагенан є альтернативою желатину не тваринного походження, що дозволяє його вживати в їжу вегетаріанцям.

Ціна карагінану очищеного в Україні.

На цінову політику впливає багато чинників, через які вартість товару може змінюватися. Але наша компанія тримає ціни на прийнятному рівні для клієнтів, щоб якісні товари відповідали найвигіднішим цінам для покупців.

Інші назви

Для пошуку даного товару так само може використовуватися така назва харчова добавка E407.

Де застосовується?

  1. Як стабілізатор карагінан використовують у виробництві непродовольчих товарів, таких як зубна паста, освіжувачі повітря та гелі для волосся;
  2. У хімії гелі, зроблені на основі карагенан, можуть бути використані для іммобілізації клітин;
  3. Як стабілізатор додають деякі види пінобетону для потовщення піни і надання їй більш липкого ефекту.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Схожі товари
Онлайн курсы IT